Online predpredaj septembrového programu

Milé naše diváčky a diváci, zverejnili sme pre vás septembrový program!

Divadelnú sezónu 2024/2025 otvorí 11. septembra predstavenie obľúbenej gangsterskej komédie Triky, fet a makači. V septembrovom programe nájdete okrem starších inscenácií aj tri nové tituly z predchádzajúcej divadelnej sezóny – výnimočný autorský projekt Eduarda Kudláča Toto je stred Európy, moja drahá!, inscenáciu o radikalizácii mladých ľudí Manifest, s ktorou budeme aj hosťovať 19. septembra v Tylovom divadle v Kutnej Hore. Tretím titulom je najnovšia komédia Status quo v réžii Mariána Amslera o obrátenom svete, kde sa pri moci ocitnú ženy a objektom túžby a diskriminácie sa stanú muži.

V septembri sme pre vás pripravili aj niekoľko hosťujúcich predstavení. Na začiatku mesiaca (4. 9.) si už tradične môžete prísť vychutnať koncert skupiny Fragile. V utorok 17. septembra vystúpia majstri improvizačného divadla Tri tvorivé tvory a
26. septembra uvedieme v Štúdiu oceňovanú inscenáciu Vyučovanie dony Margarity Divadla bez Masky v hlavnej úlohe s Oľgou Belešovou.

Počas letného predpredaja máte možnosť si zakúpiť vstupenky na septembrový program za zvýhodnené ceny:
– predstavenia vo Veľkej sále 9 eur
– predstavenia v Štúdiu 7 eur

Letná akcia trvá do 31. augusta a platí len na predstavenia z nášho stáleho repertoáru (nie na hosťujúce predstavenie 3T, koncert Fragile a predstavenie Vyučovanie Dony Margarity).

Vstupenky na septembrové podujatia si zatiaľ môžete zakúpiť online na našom webe. Pokladnica divadla bude otvorená od 26. augusta.

Tešíme sa na stretnutie s vami po divadelných prázdninách!

Kompletný septembrový program nájdete tu.

Ďalšie články

jun_citaren_aktualita
zmena-program