Darčeková poukážka

Ponúkame vám darčekové poukážky do nášho divadla v hodnote 10 €, 20 € a 30 €Platnosť poukážok je do konca sezóny 30. júna 2024 a je možné ich použiť len na predstavenia z nášho stáleho repertoára vo Veľkej sále a v Štúdiu.

Z darčekových poukážok sa nevydáva, ale ich zakúpením môžete získať zvýhodnené vstupné. Poukážka v hodnote 10 € je platná aj na zakúpenie jedného lístka na predstavenie vo Veľkej sále (bežná cena lístka na takéto predstavenie je 12 €). Poukážku v hodnote 20 € môžete uplatniť napr. na dva takéto lístky a v hodnote 30 € na tri lístky – bez doplácania.

Darčekové poukážky sa dajú kúpiť online prostredníctvom predajného systému Tootoot alebo v našej pokladnici, ktorá je otvorená v pracovných dňoch od 15:30 do 18:00. Pri zakúpení poukážky v pokladnici automaticky získate vytlačený darčekový poukaz so špeciálnym promokódom, ktorý je potrebný pre jej uplatnenie. V prípade nákupu poukážky online vám bude promokód zaslaný na váš email. Grafiku k darčekovému poukazu si v tomto prípade môžete stiahnuť na odkaze pod článkom, alebo vám potvrdenie o zaplatení vymeníme za vytlačený darčekový poukaz v našej pokladnici.

Veríme, že Vám alebo Vašim blízkym urobí divadelný zážitok radosť.

Kúpiť vstupenku