facebook Newsletter Kontakt
<>   HRÁME   26/05   Tvorba plánu rozvoja publika   10.00 - 17.00   VSTUPENKY

18. 05. 2022

POZVÁNKA NA KOMORNÝ KONCERT

Júnový program otvárame ďalším zo série Komorných koncertov hostiteľa Michala Vaňoučka. Tento raz v triu s ním vystúpia popredný slovenský jazzový gitarista Michal Bugala a kontrabasista Robert Balzar, ktorý patrí medzi najvýznamnejšie osobnosti moderného českého jazzu. Pohybovanie sa medzi elektrikou a akustikou a mix týchto dvoch zvukových svetov ponúkne nevšedný zážitok, ktorý si nenechajte ujsť.


15. 05. 2022

30 % ZĽAVA NA NÁKUP ONLINE V JÚNI

30. jubilejnú sezónu končíme špeciálnou ponukou pre vás. Na všetky naše domáce predstavenia a komorný koncert zakúpené online ponúkame v júni 30% zľavu zo vstupného. Zľavu si môžete uplatniť online v sieti Ticketportal. Stačí uviesť zľavový kód MDZ30.


12. 05. 2022

ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN POKLADNICE

Od pondelka 16. mája meníme otváracie hodiny našej pokladnice. V pondelok a utorok bude pokladnica otvorená od 14:00 do 16:00. V prípade predstavenia bude pokladnica otvorená aj hodinu pred predstavením, a to vrátane víkendov. Stále nás môžete kontaktovať aj telefonicky alebo mailom. Sme tu pre vás, aby sme vám poskytli viac informácií, odporučili tituly či zarezervovali vstupenky. V prípade nákupu vstupeniek online v sieti Ticketportal ušetríte jedno euro.


11. 05. 2022

PROGRAM KONFERENCIE CESTY K NOVÉMU PUBLIKU

V stredu 25. mája budeme u nás hostiť zaujímavých ľudí, ktorí pracujú v oblasti rozvoja publika. Predstavujeme vám program medzinárodnej konferencie Cesty k novému publiku. Tešíme sa na inšpiratívne pracovné stretnutie s vami v Štúdiu divadla.