facebook Newsletter Kontakt
<>   HRÁME   28/01   Kreutzerova sonáta / Čia vina?   19.00 - 20.30   VSTUPENKY

17. 01. 2023

FEBRUÁROVÝ PROGRAM

Vo februári dávame do vašej pozornosti emotívne silnú a tematicky dôležitú inscenáciu Thomasa Melleho Naše fotky, ktorej predstavenie hráme vo štvrtok 9. februára o 17.00. V programe nájdete dve reprízy našej najnovšej inscenácie Táto izba sa nedá zjesť. Vzhľadom na zvyšovanie xenofóbnych názorov a postojov v našej spoločnosti sme sa rozhodli vrátiť do nášho repertoáru autorský projekt Hey! Slováci, ktorý hráme vo štvrtok 23. februára.


10. 01. 2023

HĽADÁME NOVÝCH ĽUDÍ DO NAŠEJ TECHNIKY

Hľadáme do nášho tímu stavača scénickej dekorácie - technika/techničku. V prípade, že vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoju žiadosť o prijatie do pracovného pomeru so životopisom a súhlasom so spracovaním vašich osobných údajov do 13.1.2023 a staňte sa súčasťou nášho tímu.


05. 01. 2023

BULLETINE TÁTO IZBA SA NEDÁ ZJESŤ ONLINE

V online bulletine k inscenácii Táto izba sa nedá zjesť nájdete zaujímavé rozhovory s autorkou novely Nicol Hochholczerovou, s dramatizátorom a režisérom Eduardom Kudláčom, ako aj spracované články a rozhovory so Slávkou Karkoškovou, ktorá sa venuje výskumom v oblasti sexuálneho zneužívania detí. Link na online bulletin nájdete po rozkliknutí.


03. 01. 2023

OTVORENÁ SKÚŠKA S FOTENÍM

Staňte sa súčasťou skúšobného procesu. Pozývame vás do divadla v stredu 4. januára o 15:00 na otvorenú skúšku pripravovanej inscenácie Táto izba sa nedá zjesť, ktorá je adaptáciou rovnomennej novely Nicol Hochholczerovej v dramatizácii a réžii Eduarda Kudláča. V monodramatickej interpretácii sa v hlavnej úlohe predstaví Iveta Pagáčová. Vstup je voľný a môžete si ho rezervovať e-mailom.