facebook Newsletter Kontakt
<>   HRÁME   30/11   Lilith   19.00   VSTUPENKY

MÁJOVÝ PROGRAM V PREDAJI

17. 04. 2023

MÁJOVÝ PROGRAM V PREDAJI

V májovom programe nájdete mnohé predstavenia z nášho repertoáru, ale niektoré z nich budete mať možnosť vidieť poslednýkrát. Všetkých divákov pozývame na májové derniéry dvoch obľúbených inscenácii: VEDĽAJŠIE ÚČINKY v réžii Michaela Vyskočániho 19.mája o 19:00 a  PRACHY! v réžii Mariána Amslera 31. mája o 19:00.

V sobotu 13. mája o 18:00 sa diváci môžu tešiť na nezameniteľný večer s krásnou ľudovou hudbou. Vystúpi folklórny súbor Rozsutec s programom ROZSUTEC SPIEVA.
 
15. mája pricestuje na hosťovanie Divadlo MÚZA TEATRO s inscenáciou KVARTETO v réžii Martina Mňahončáka. Štyri slávne hviezdy operného neba sa po rokoch opäť nečakane stretnú a s humorom spomínajú na zašlú slávu, svoje lásky i erotické zážitky, hoci väčšina z nich má už problém spomenúť si na vlastné meno či raňajkové menu dnešného dňa. Vtipno-dojímavý príbeh v podaní Božidary Turzonovovej, Zuzany Kocúrikovej, Františka Kovára a Petra Šimuna.
 
Dychová hudba Fatranka sa počas svojej existencie podieľala na propagácii a rozvoji dychovej hudby v regióne severného Slovenska i mimo neho. Svojou umeleckou úrovňou sa zaradila medzi popredné orchestre dychových hudieb v rámci Slovenska a už tento mesiac oslávi svoje okrúhle jubileum. Utorok 16. mája o 19:00 vás pozývame na program s názvom 40 ROKOV DH FATRANKA.
 
Aktuálny program nájdete TU.
Tešíme sa na stretnutie s vami v divadle aj v máji!