Zrušené predstavenie Kreutzerova sonáta / Čia vina?
Milí diváci a diváčky,
z technických príčin je dňa 2. októbra 2025 predstavenie Kreutzerova sonáta / Čia vina? ZRUŠENÉ bez náhrady.
● V prípade zakúpenia vstupeniek online nás, prosím, kontaktujte najneskôr 8. októbra do 18:00 na e-mailovej adrese pokladna@divadlozilina.eu. Vstupné vám vrátime, alebo vám vystavíme voľnú vstupenku platnú na domáce predstavenia do 31. októbra 2025 (vrátane).
● V prípade zakúpenia vstupeniek v pokladnici je potrebné prísť osobne do pokladnice najneskôr 8. októbra do 18:00. Vstupné vám vrátime, alebo vám vystavíme voľnú vstupenku platnú na domáce predstavenia do 31. októbra 2025 (vrátane).
V prípade ďalších otázok nás kontaktujte e-mailom na pokladna@divadlozilina.eu alebo telefonicky na čísle +421 41 381 0000.
Pokladnica divadla bude otvorená od 15:30 do 18:00.
Ďakujeme vám za pochopenie.

