facebook Newsletter Kontakt
<>   HRÁME   26/05   Tvorba plánu rozvoja publika   10.00 - 17.00   VSTUPENKY

Tvorba plánu rozvoja publika

Tvorba plánu rozvoja publika

26/05 ŠTVRTOK 10.00 - 17.00 kaviareň

27/05 PIATOK 10.00 - 13.00 kaviareň

Jedinečná a intenzívna príležitosť, ako si vytvoriť plán na rozvoj publika pre vaše divadlo či kultúrne centrum pomocou osvedčených spôsobov práce. Stretnutia budú prispôsobené vašim vlastným potrebám a východiskovým bodom a budú zahŕňať interaktívne a participatívne cvičenia, ako aj príležitosti na diskusiu o dôležitých témach vrátane rôznych predstáv o rozvoji publika. Workshop vedie Jonathan Goodacre, hlavný konzultant a medzinárodný expert pre The Audience Agency.

HARMONOGRAM
26. mája od 10:00 do 17:00
27. mája od 10:00 do 13:00

SYMBOLICKÝ POPLATOK: 10,- €

POČET MIEST JE OBMEDZENÝ, LEN PRE PRIHLÁSENÝCH ÚČASTNÍKOV A ÚČASTNÍČKY.
V PRÍPADE POTREBY PRE VÁS ZABEZPEČÍME JEDNODUCHÉ UBYTOVANIE ZDARMA.

Prihlásiť sa môžete na: palencikova@divadlozilina.eu


Jonathan Goodacre je zodpovedný za medzinárodnú prácu pre The Audience Agency so sídlom vo Veľkej Británii. Agentúra The Audience Agency spolupracuje s umeleckými a kultúrnymi organizáciami z celého sveta a je známa svojou prácou na vývoji systému zhromažďovania údajov a podávania správ z nástroja Audience Finder. Jonathan Goodacre sa špecializuje na hodnotenie a rozvoj publika a je súčasťou tímu, ktorý hodnotil Galway 2020 Európske hlavné mesto kultúry. Viedol výskum projektu Asset, ktorý skúmal európske divadelné publikum a je súčasťou prebiehajúceho partnerstva Adeste, ktoré vyvíja inovatívne modely práce s publikom a účastníkmi. Súčasná a nedávna práca zahŕňa aj projekt Future Museums, iniciatívu British Council International Digital Collaboration, ktorá prebieha v 40 krajinách aj s umeleckými festivalmi v Indii.

Jonathan Goodacre je školiteľom European Diploma v manažmente kultúrnych projektov (so sídlom v Bruseli), v Akadémii Európskeho hlavného mesta kultúry a na Letnej škole Vyšehradského kultúrneho dedičstva v Krakove v Poľsku. Pôvodne vyštudoval sociológiu na University of York, potom dve desaťročia pracoval v rôznych kultúrnych organizáciách od populárnej hudby až po experimentálne performancie, od roku 2013 pracuje pre The Audience Agency.

Užitočné webové odkazy
https://www.theaudienceagency.org/
http://www.adestepplus.eu/
http://connectingaudiences.eu/
http://www.asset4arts.eu/

Workshop z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.