facebook Newsletter Kontakt

TRETÍ VEK ONLINE

18. 02. 2021

TRETÍ VEK ONLINE

Na našom YouTube kanáli uvedieme v nedeľu 21. februára sedem dňový stream predstavenia autorskej inscenácie Doda Gombára Tretí vek.

Text Doda Gombára Tretí vek sa objavil medzi finálovými hrami v súťaži dramatických textov o Cenu Alfréda Radoka 2003. V Mestskom divadle Žilina sme ho uviedli v slovenskej premiére pri príležitosti 20. výročia Nežnej revolúcie 17. novembra 2009. Inscenácia rozpráva príbeh o dnešných ľuďoch, ktorí nedokážu utiecť pred svojou minulosťou. O ľuďoch, ktorí musia najprv odísť, aby sa mohli vrátiť. O neistote a nádeji, ktorá je v generácii, čo sa práve rodí. O tom, ako môže práve narodené dieťa urobiť zázrak.

Videozáznam predstavenia inscenácie hry Doda Gombára Tretí vek si s nami môžete pozrieť v premiére na našom YouTube kanáli v nedeľu 21. februára o 20:00. Dostupný bude online do nedele 28. februára 20:00. Účinkujú: Lukáš, Púchovský, Norman Šáro, Réka Derzsi, Iveta Pagáčová, Jana Oľhová a. h., Ivan Giač a. h., Ján Kožuch a. h., Zdeněk Kundera a. h., Kristína Sihelská a Boris Zachar.

Videozáznam nájdete na tomto linku:
https://youtu.be/4sTSuaOwB0g

Foto: Braňo Konečný


FOTOGALÉRIA