facebook Newsletter Kontakt
<>   HRÁME   10/12   Vedľajšie účinky   19.00 - 21.15   VSTUPENKY

PROGRAM UŽ LEN ONLINE

28. 08. 2021

PROGRAM UŽ LEN ONLINE

30. divadelnú sezónu Mestského divadla Žilina začíname dôležitým rozhodnutím. Od tejto sezóny minimalizujeme tlačené výstupy a prechádzame hlavne do online priestoru. V tejto súvislosti sme sa rozhodli vzdať aj divadelného merchu. Ide o zásadné gesto k nášmu 30. výročiu, s cieľom vytvorenia zelenšieho divadla. K tejto koncepcii prispeje aj realizácia projektu Zelená strecha, ktorá by mala byť dokončená v roku 2023. Jediné, čo si z nášho divadla od tejto sezóny odnesiete, sú divadelné zážitky.
 
Na rôznych miestach v Žiline, kde ste zvykli nachádzať náš tlačený mesačný program či leták, nájdete nálepky s QR kódom, ktorý odkazuje na vždy aktuálny program divadla. Jednoduchú verziu mesačného programu nájdete aj na našej webovej stránke a môžete si ju pre vlastné potreby vytlačiť doma. Ak nemáte k dispozícii smart telefón alebo internetové pripojenie, program vám vytlačíme aj v pokladnici divadla. Pôjde o individuálny a zodpovedný prístup s ohľadom na naše životné prostredie.
 
Urobíme všetko preto, aby sa informácie o našom programe a aktivitách dostali ku vám včas a hlavne prostredníctvom ekologickejších  kanálov.
 
Náš program nie je na zahodenie!