facebook Newsletter Kontakt
<>   HRÁME   26/01   Anna Karenina   19.00 - 21.35   VSTUPENKY

POKLADNICA OTVORENÁ OD 30. AUGUSTA

27. 08. 2021

POKLADNICA OTVORENÁ OD 30. AUGUSTA

Pokladnica nášho divadla bude otvorená od pondelka 30. augusta, a to v  pracovných dňoch od 15:30 do 18.00 a vždy hodinu pred predstavením.

Septembrový program divadla otvárajú komédie. V sobotu 11. septembra je v programe situačná komédia Neznášam ťa!. Vznikla na konci prvej vlny pandémie v réžii Michala Tomasyho a prináša množstvo nečakaných humorných zvratov. Patrí medzi jeden z najnavštevovanejších komediálnych titulov v repertoári. V úlohe Thea sa namiesto Braňa Bača predstaví nový člen súboru Michael Vrzala. V novom obsadení si diváci a diváčky môžu pozrieť aj gansterskú komédiu o partičke mafiánov s echt expresívnym jazykom Triky, fet a makači, ktorá je v programe 18. septembra. Objavia sa v nej všetci traja noví členovia umeleckého súboru – Peter Martinček, Adam Herich aj Michael Vrzala. Ideálnu príležitosť, ako spoznať nové tváre umeleckého súboru divadla, prináša aj obnovená premiéra inscenácie hry Lucy Prebble Vedľajšie účinky v sobotu 25. septembra. Inscenácia je postavená na štyroch plnokrvných postavách a ponúka herecký koncert Ady Juhásovej, Michala Kolejáka, Natálie Fašánkovej a Petra Martinčeka. Nový typ divadelného zážitku ponúka vizuálne atraktívna inscenácia Bezzubatá, ktorá je ako jedna z desiatich nominovaná na Cenu Grand Prix festivalu Nová dráma/New Drama 2021 v októbri v Bratislave. V žilinskom divadle je v programe 30. septembra.


Milí naši diváci, dovoľte, aby sme vás upozornili, že vouchery z minulej sezóny sú platné len do konca septembra 2021. Veríme, že si z nášho septembrového programu vyberiete.