facebook Newsletter Kontakt
<>   HRÁME   26/01   Anna Karenina   19.00 - 21.35   VSTUPENKY

NIEKTO PRÍDE NAŽIVO

25. 05. 2021

NIEKTO PRÍDE NAŽIVO

V apríli sme uviedli online premiéru divadelnej inscenácie hry nórskeho dramatika Jona Fosseho Niekto príde v réžii Eduarda Kudláča. Tento týždeň táto inscenácia v slovenskej premiére ožije aj na javisku Štúdia ako 137. premiéra divadla.

Prinášame vám minimalistickú inscenáciu o krehkosti vzťahov a o strachu, ktorý pramení v myšlienkach.  Ona (Iveta Pagáčová) a On (Ján Dobrík) unikajú ďaleko od všetkých ostatných ľudí na opustený fjord, kde si kúpili starý dom. Našli si nové miesto, kde môžu byť sami a zároveň spolu jeden v druhom. Zrazu však ženu prepadne silná predtucha, že niekto príde. A je to naozaj tak. Náhle sa objavuje Muž (Michal Koleják), predchádzajúci majiteľ domu.

Verejná generálka inscenácie hry Niekto príde sa uskutoční v piatok 28. mája, slovenská premiéra v sobotu 29. mája. Keďže sú teraz kapacity obmedzené na 50% a do Štúdia sa za týchto podmienok dostane len 38 divákov a diváčok, do pozornosti dávame aj júnovú reprízu vo štvrtok 17. júna. Od 17. mája už do divadla nepotrebujete negatívny test, úplne stačí pozitívna nálada a respirátor.

Vstupenky si môžete zakúpiť online tu.