facebook Newsletter Kontakt
<>   HRÁME   28/09   Triky, fet a makači   19.00 - 20.30   VSTUPENKY

NEHRÁME DO ODVOLANIA

25. 11. 2021

NEHRÁME DO ODVOLANIA

Milí naši diváci, z dôvodu celoštátneho lockdownu sú od štvrtka 25. novembra predbežne do štvrtka 9. decembra zrušené všetky podujatia pre verejnosť v Mestskom divadle Žilina. Od štvrtka 25. novembra bude pre verejnosť zatvorená aj budova a pokladnica divadla. Uvedené opatrenia sa budú upravovať podľa aktuálneho vývoja situácie a lockdownu v krajine.

Ak máte zakúpené vstupenky na predstavenia do 9. decembra, môžete ich vrátiť prostredníctvom e-mailu na adrese: pokladna@divadlozilina.eu s uvedením čísla účtu a kódu banky (IBAN, SWIFT/BIC), na ktorý vám vrátime vstupné. K mailovej žiadosti je nutné priložiť naskenované (odfotené) vstupenky na refundáciu. Vaša požiadavka bude spracovaná do 7 pracovných dní. V prípade vstupeniek zakúpených v sieti Ticketportal  (online alebo na pobočkách) môžete požiadať o vrátenie vstupného spoločnosť TICKETPORTAL SK, s.r.o.

V prípade potreby nás, prosím, neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 41 381 0000 alebo e-mailom na: pokladna@divadlozilina.eu, a to v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00.

Ďalšie informácie poskytneme operatívne a budú zverejnené na našej webovej stránke a sociálnych sieťach.

Ďakujeme vám za pochopenie!
Tím Mestského divadla Žilina