facebook Newsletter Kontakt
<>   HRÁME   04/02   Neznášam Ťa!   19.00 - 20.30   VSTUPENKY

KONFERENCIA CESTY K NOVÉMU PUBLIKU

28. 04. 2022

KONFERENCIA CESTY K NOVÉMU PUBLIKU

V stredu 25. mája 2022 sa v Mestskom divadle Žilina uskutoční konferencia Cesty k novému publiku, ktorá bude tematizovať nové výzvy v práci s publikom novej generácie, ale aj nové výzvy a príležitosti v postcovidom čase. Konferencia je určená pre divadlá (kultúrne centrá) a ich umeleckých, produkčných, marketingových, PR pracovníkov a pracovníčky. Na konferencii vystúpia slovenskí a zahraniční odborníci, ktorí pracujú v oblasti rozvoja publika, alebo robia aktivity, ktorými menia prístup k publiku.
 
V zahraničnom bloku konferencie vystúpi aj náš špeciálny hosť Jonathan Goodacre, senior konzultant z The Audience Agency z Londýna. Jonathan Goodacre bude následne viesť aj dvojdňový workshop pre prihlásených účastníkov a účastníčky, o ktorom budeme informovať extra.  The Audience Agency je britská agentúra, ktorá sa medzinárodne špecializuje na prácu s publikom a realizuje rôzne typy workshopov a tréningov (www.theaudienceagency.org).
 
Slovenský blok konferencie prinesie prezentáciu inšpiratívnych príkladov z praxe slovenských divadiel. Budeme veľmi radi, keď sa na konferencii zúčastníte s krátkou prezentáciou vlastných projektov, v ktorých predstavíte inovatívne a inšpiratívne spôsoby práce so svojím publikom.
 
Samozrejme, budeme radi, keď sa na konferencii zúčastnite aj bez toho, aby ste niečo prezentovali. Po jednotlivých blokoch bude vždy nasledovať diskusia.
 
V nasledujúcom FORMULÁRI môžete potvrdiť vašu účasť s príspevkom, ktorý zaradíme do programu.
 
Ak sa na konferencii plánujete zúčastniť len ako poslucháč/poslucháčka, tiež nám, prosím, vyplňte FORMULÁR.

Tešíme sa na stretnutie s vami na inšpiratívnom pracovnom stretnutí v Mestskom divadle Žilina!

Realizáciu konferencie Cesty k novému publiku podporil Fond na podporu umenia, ktorý je jej hlavným partnerom. Konferenciu organizuje Stúdio Mestského divadla Žilina o. z. v spolupráci s Mestským diavdlom Žilina.
 


FOTOGALÉRIA