facebook Newsletter Kontakt
<>   HRÁME   25/03   A je tu zas   19.00 - 21.25   VSTUPENKY

DIVADLO V LOCKDOWNE

10. 12. 2021

DIVADLO V LOCKDOWNE

Milí naši diváci,

z dôvodu pretrvávajúceho celoštátneho lockdownu rušíme bez náhrady všetky naplánované predstavenia do 31. 12. 2021. Od 10. 12. vláda schválila nové opatrenia, žiaľ, kultúra ostáva zatvorená. My sa teraz naplno venujeme skúšaniu novej divadelnej inscenácie A. Petrasovej dramatizácie Anny Kareniny v réžii Mariána Amslera. V inscenácií Anna Karenina sa predstavia Barbora Švidraňová, Boris Zachar, Michal Koleják, Iveta Pagáčová, Ada Juhásová, Michael Vrzala a Adam Herich. Veríme, že v januári ju pre vás v slovenskej premiére zahráme naživo.

Ak máte zakúpené vstupenky na predstavenia do 31. decembra, môžete ich vrátiť prostredníctvom e-mailu na adrese: pokladna@divadlozilina.eu s uvedením čísla účtu a kódu banky (IBAN, SWIFT/BIC), na ktorý vám vrátime vstupné. K mailovej žiadosti je nutné priložiť naskenované (odfotené) vstupenky na refundáciu. Vaša požiadavka bude spracovaná do 7 pracovných dní. V prípade vstupeniek zakúpených v sieti Ticketportal  (online alebo na pobočkách) môžete požiadať o vrátenie vstupného spoločnosť TICKETPORTAL SK, s.r.o.

V prípade potreby nás, prosím, neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 41 381 0000 alebo e-mailom na: pokladna@divadlozilina.eu, a to v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00.

Ďalšie informácie poskytneme operatívne a budú zverejnené na našej webovej stránke a sociálnych sieťach.

Ďakujeme vám za pochopenie!
Tím Mestského divadla Žilina