facebook Newsletter Kontakt

DERNIÉRY komédií VZKRIESENIE a KONFETY

05. 06. 2019

DERNIÉRY komédií VZKRIESENIE a KONFETY

Príďte sa v júni sa rozlúčiť spolu s nami s dvomi inscenáciami: VZKRIESENIE (19.6. o 19:00 hod.) a KONFETY (21.6. o 19:00 hod.)

V stredu 19.júna odohráme poslednýkrát komédiu VZKRIESENIE. Vtipná hra je plná slovnej komiky a situačných gagov a tiež odkazov skrytých pod povrchom banálneho príbehu. Vzkriesenie sa odohráva v ruskom vydavateľstve, ktoré je existenčne závislé na slávnom spisovateľovi, ktorého knihy vydáva. A práve tento človek stagnuje. Až po uši zaľúbený do šéfky vydavateľstva  je však ochotný pokračovať v práci a písať. Písať na jej nahé telo nový román, a to doslova.

V piatok 21.júna sa uskutoční derniéra aj komédie KONFETY. Vtipná, satirická reflexia mediálnej a politickej pretvárky. Na firemnej oslave sa stretne päť moderátorov priemernej televízie Bomba, ktorá oslavuje 10. výročie svojho vzniku. Každý z nich je unavený a deprimovaný tým, čo každodenne pomocou overených trikov predáva divákom. Od hviezd na počkanie až po politikov v doživotnej funkcii. Vo vzájomnej, no prázdnej komunikácii, hľadajú protagonisti ventil a pochopenie pre svoju prácu. Tá sa na verejnosť dostáva v povrchnej a optimistickej forme. Ich úsmev je pritom len ďalším trikom na odpútanie našej pozornosti.


FOTOGALÉRIA