facebook Newsletter Kontakt
<>   HRÁME   30/11   Lilith   19.00   VSTUPENKY

DECEMBER V DIVADLE

10. 11. 2023

DECEMBER V DIVADLE

Milé diváčky a diváci, program na posledný mesiac v kalendárnom roku 2023 je už v predaji! Pozývame vás naplniť tieto chvíle zážitkami z bohatej ponuky našich predstavení.

V decembrovom programe nájdete viacero spracovaní slávnych knižných titulov, akými sú napríklad Anna Karenina, A je tu zas, Rozhovor s členkou kultu alebo Táto izba sa nedá zjesť. Hneď na začiatku mesiaca, v stredu 6. 12., máte možnosť navštíviť spolu s vašimi najmenšími špeciálne mikulášske predstavenie Ako sa Jonatán skoro stal Mikulášom. A naopak – na konci decembra vás pozývame naladiť sa na silvestrovskú atmosféru pri skvelých komédiách Neznášam ťa! či Triky, fet a makači.

Z hosťujúcich podujatí sa v pondelok 18.12. pred oponu nášho javiska opäť postavia majstri situačného a improvizačného divadla Tri tvorivé tvory - Juraj „Šoko" Tabaček, Lukáš „Pucho" Púchovský a Stanislav „Stanley" Staško.

Vstupenky na všetky decembrové podujatia si môžete zakúpiť online prostredníctvom nového predajného systému Tootoot alebo v pokladnici nášho divadla.

Všetkým divákom pripomíname nedávnu zmenu v otváracích hodinách pokladnice pred predstavením. Vyzdvihnutie rezervácií a nákup lístkov bude možný najneskôr 15 minút pred začiatkom predstavenia.

Tešíme sa na stretnutie s vami.

Celá decembrová ponuka predstavení: